Hakkımızda

Hakkımızda

META PROFİL ÇELİK SAC SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Duran Mehmet ŞAHAN, Recep SAYOĞLU ve Yavuz SAYOĞLU tarafından 2017 yılında 700 m2 alana kurularak faaliyetine kutu profil, galvenizli sac, lama, silme demiri ve hadde grubu ile çelik ticareti sektörüne adım atmıştır. 2018 yılında 2500 m2 kapalı alana geçerek büyüme hızını güçlendirmiş ve yeni deposunu faaliyete almıştır.

Kısa sürede trapez sac, oluklu sac, sinüs oluk ve dkp sac ürünleri ve NPU-NPI yapı çelikleri de ürün gamına ekleyen META PROFİL ÇELİK SAC SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. çelik sac bükme makinası, abkant, ve çelik sac kesme makinası, giyotin makası makinalarını da portföylerine katarak makina parkurunu genişletmeye başlamıştır.

Yıl 2018'i gösterdiğinde makine parkuruna tam donanımlı trapez hattını da ekleyen META PROFİL ÇELİK SAC SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. makineleşmeye verdiği önemi bir kez daha göstermiş ve gücüne güç katmıştır. Ayrıca bölgede nadir bulunan makinalardan sinüs oluk. oluklu sac makinasını da parkurunda bulunduran META PROFİL ÇELİK SAC. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. inovasyona verdiği önemi birkez daha gözler önüne sermiştir.

Yıl 2019' da makine parkuruna 260 Amperlik 3 metre eninde  12 metre boyunda Ajan Cnc Plazma Makinesini ekleyen META PROFİL ÇELİK SAC SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. bölge de bulunan tüm imalat firmalarının sorununu açılı cnc plazma kesim makinesi ile makineleşmede gösterdiği önemi bir kez daha göstermiştir. Ve bölge imalatçılarına verdiği önemi gözler önüne sermiştir.


VİZYONUMUZ

META PROFİL ÇELİK SAC SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Ailesi olarak gelecekte daha fazla makineleşerek bölgenin çelik merkezi haline gelmek ve öncü çelik üretim firmaları arasında yer almak.

 

MİSYONUMUZ

META PROFİL ÇELİK SAC SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Ailesi olarak müşteri memnuniyeti ilke edinerek müşterilerimize makine parkurumuzla, sac trapez hattımızla, bilgi, tecrübe ve birikimlerimizle optimum ürünü maliyet ve doğru malzemeyle tedarik etmektir. Bu nedenle her geçen gün artan ürün portföyümüz ve sac işleme makinalarımız ile bölgenin çelik servisi olmayı amaç edinerek müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaktır.

Neler Sunarız?

 • Güven

  Sektöre verdiğimz güvenle her zaman daha ileriye sağlam adımlarla yürüyoruz.

 • Teknik Destek

  Tecrübeli teknik destek ekibimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

 • Güçlü Stok

  Güçlü stok ve maksimum çeşitliliğimizle her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

images
 • Geniş Sevkiyat

  Gerek şehir içi gerekse şehirler arası hızlı ve güvenilir sevkiyatımızla hizmetinizdeyiz.

 • Yüksek Kalite

  1. sınıf ürün anlayışıyl her zaman yüksek kalitede malzeme.

 • Memnuniyet

  Doğru ürün ve düşük fiyat prensibimizle her zaman müşteri odaklı çalışmaktayız.